Yazarlarımız

Anket

Üzgünüz! Bu Anket İçin Oy Kullanamadınız.

TBMM Genel Sekreteri Sayın Mehmet KUMBUZOĞLU’na ziyaret

  • Yazının Tarihi : 20 Aralık 2016
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş :

Derneğimiz Yönetim Kurulu olarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Cengiz CEBECİ, BaşkanYardımcılarımız Mustafa Göreli ve Hakan AVCI, Genel Sekreterimiz Zahide SÖĞÜT, Saymanımız Emine İŞ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa ÖZDEMİR, Abdülkerim ŞAHİN ve Sami AYDIN TBMM Genel Sekreteri Sayın Mehmet Ali KUMBUZOĞLU’nu TBMM’ de Makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını ve başarılarının devamını dilediler.

Dernek Yönetim Kurulu olarak yapılan görüşmede  Şube Müdürlerinin özlük ve mali haklarının iyileştirilmesi konusunda  Sayın KUMBUZOĞLU’nun desteklerini isteyerek, sorunlarımız,görüş ve taleplerimiz iletildi.

Sayın KUMBUZOĞLU taleplerimizin çok haklı ve yerinde olduğunu, sınavla gelinen bu makamda oluşan mağduriyetlerin biran önce giderilmesi gerektiği bunun için temasların sürdürülmesi, özellikle toplu görüşmelerin yapılacağı dönemde sendikalarla iletişimde olunması, Maliye ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlıkları ile etkin bir çalışmanın yürütülmesi gerektiğini ifade etti.

Sayın KUMBUZOĞLU’na göstermiş olduğu misafirperverlik, yakın ilgi ve alaka ile vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelime :

Bir Yorum Yazın