Yazarlarımız

Anket

Üzgünüz! Bu Anket İçin Oy Kullanamadınız.

Dernek Başkanımızdan

Çok Kıymetli Şube Müdürü arkadaşlarım,

Kamu Kurumlarının beyinleri ve kurumsal hafızası olan şube müdürlerinin, birlik ve beraberliğini sağlamak, kanunlardan doğan menfaatlerini korumak, özlük ve mali haklarının iyileştirilmesini sağlamak, mesleki ve sosyal statülerini güçlendirmek, bilgi ve becerilerine katkı sağlayarak Devletine ve Milletine üst düzey kamu hizmeti vermelerini temin etmek amaçlarıyla 18.04.2013 tarihinde kurulan derneğimizin 1.Olağanüstü Genel Kurulu 21.11.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Öncelikle; zor koşullarda kurulan ve bu noktaya gelen, şube müdürlerinin tanışması, kaynaşması ve birlik olmasına, bununla birlikte özlük haklarının kazanılmasına yönelik önemli çalışmalar yapan Şube Müdürleri Derneğinin, önceki yönetim kurulu ve derneğimizin tüm üyelerine bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar ve üstün gayretlerinden dolayı şahsım, yönetim kurulum ve tüm şube müdürleri adına teşekkürü borç biliyoruz.

Bundan sonra da, devralmış olduğumuz bayrağı daha ileriye götürmek, dernek çatısı altında güç birliği yaparak mevcut haklarımızın korunması, özlük haklarımızın iyileştirilmesi, mesleki dayanışma ve kaynaşmanın daha da ileriye taşınmasını sağlamak için tüm gücümüzle çalışacağız. Ancak bunu da, güç birliği yaparak, dayanışma ve kaynaşma içinde gerçekleştireceğimizin bilincindeyiz.

Sizlerle birlikte daha güçlü bir yapıya, daha iyi çalışma şartlarına, hak ettiğimiz özlük haklarına ve daha yaşanabilir yarınlara birlikte gitmek ümidiyle, selam ve saygılarımı sunarım.

Cengiz CEBECİ
 
    
kyknet_egt4