Yazarlarımız

Anket

Üzgünüz! Bu Anket İçin Oy Kullanamadınız.

Şube Müdürleri Derneği Çalışıyor

  • Yazının Tarihi : 24 Kasım 2014
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş :

logoicon

BAŞBAKANLIK KANUNLAR VE KARARLAR GENEL MÜDÜRÜMÜZ SN. DAVUT KARATAŞ

VE

BAŞBAKANLIK PERSONEL VE PRENSİPLER GENEL MÜDÜRÜMÜZ SN.METİN YENER

YÖNETİM KURULUMUZ TARAFINDAN ZİYARET EDİLMİŞTİR.

 

Şube Müdürleri Derneği Yönetim Kurulu olarak her ortamda şube müdürlerinin hak ve menfaatlerinin korunması ve geliştirilmesi konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Bu doğrultuda yapılan çalışmalar kapsamında Başbakanlık Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürümüz Sn. Davut KARATAŞ ve Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürümüz Sn.Metin YENER yönetim kurulumuz tarafından ziyaret edilmiştir.

Ziyaret esnasında Derneğimiz tarafından şube müdürlüğünün önemi ve kamudaki yeri dile getirilmiştir.Ayrıca  yapılan görev ve üstlenilen sorumluluğa göre şube müdürlerinin hak ettikleri  mali ve özlük haklarına sahip olmadıkları ve bu durumun bir an evvel telafi edilmesi gerektiği önemle belirtilmiştir.

Her iki Genel Müdürümüzde Derneğimizin ziyaretinden memnun olduklarını ifade ederek şube müdürlerinin kamuda çok önemli görevler yaptıklarını ve çalıştıkları kurumların dinamik hafızası konumunda olduklarını belirtmişlerdir. Ayrıca şube müdürlerinin mali ve özlük hakları konusunda düzenleme yapılmasının gerekli olduğunu ifade ederek, bu yönde bir çalışma yapılması durumunda kendilerinin de bu çalışmalara şahsen destek vereceklerini ifade etmişlerdir.

Şube Müdürleri olarak bizlerde Sn.Genel Müdürlerimize teşekkür ederek görevlerinde başarılar dileriz.

  Şube Müdürleri Derneği Yönetim Kurulu

Anahtar Kelime :

Bir Yorum Yazın